Krótkie spodenki damskie nie tylko na plażę

Myślisz, że krótkie spodenki damskie nadają tylko na plażę? Pomyśl jeszcze raz. Te stylowe letnie spodenki dla kobiet dostępne są szerokiej gamie stylów (i długości też)! Szorty to kontrowersyjny temat. Nie wszystkie kobiety czują się w nich komfortowo i niektóre nawet twierdzą, że nie należy ich używać po pewnym wieku (30 lat, na ten przykład).

Słyszenie tak wielu opinii na temat jednego z moich ulubionych ciuchów wywołało w moim życiu trochę wewnętrznego konfliktu. Gonię za słońcem. Żyję nad morzem. Nie lubię nosić spódnic. Uwielbiam nosić krótkie spodenki damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie/krotkie-spodenki

krótkie spodnie damskie

Podczas mojego pobytu w Hiszpanii wszelkie zamieszanie, jakie miałam w związku z noszeniem spodenek, ustąpiło. Widziałam kobiety w każdym wieku, o różnych kształtach i rozmiarach, noszące krótkie spodenki damskie, które były nie tylko odpowiednie na wakacje – były one również bardzo atrakcyjne. Jeśli one mogłyby je nosić, to dlaczego ja nie mogę?

Włoska stylistka mody z Rzymu wyjaśniła mi swoją teorię szortów: jeśli masz nogi, dlaczego nie? To takie proste.

Dlatego teraz jestem chętna do noszenia moich ulubionych szortów i krótkich spodenek damskich, a ostatnio natknąłem się na kilka par, które wydawało mi się absolutnie idealne w podróży!

W zeszłym miesiącu na mojej liście zakupów znajdowały się dwa rodzaje szortów: lekkie letnie szorty i lekka para szortów chambray, które zastąpią mój cięższy denim. Jak dotąd, dobrze! Znalazłam dokładnie taki rodzaj spodenek, jakiego szukałam!

Są idealne na plażę i gorącą pogodę, ponieważ są wykonane z rayonu – a to jeden z najlepszych (i mój ulubiony) materiał na ciepło. Ponieważ rayon jest niezwykle lekki i oddychający, zapewnia chłód, nie zajmując praktycznie żadnej przestrzeni i wagi w walizce

Są tak kompaktowe, że polecam je również dla podróżników z całego świata, którzy chcą być gotowi na różnego rodzaju systemy pogodowe i niespodzianki, które czekają na każdą z nas.

Dlatego krótkie spodenki damskie są bardzo użyteczne dla każdej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *