Sukienki w kwiaty na wesele

Okres wiosenno-letni to czas ślubów. Często więc zastanawiamy się jaką kreację wybrać idąc na wesele. Według mnie w obecnym sezonie idealną propozycją będą sukienki w kwiaty na wesele.

Wiele kobietek nie wie jak ubrać się na wesele. Postanowiłam na blogu zamieścić wpis, który przedstawi Wam moje spojrzenie na tę sprawę. Możliwe, że pomoże on wam się zdecydować na konkretną stylizację, w związku z czym od razu zapraszam do komentowania.

Można stwierdzić, że tak zwany dress code na wesele zmienia się co roku, jednakże fundamenty zawsze pozostają te same.

Sukienki w kwiaty na wesele – co warto wiedzieć

  • Pierwszą zasadą jest to iż panna młoda to jedyna najistotniejsza osoba na weselu. Dlatego też jej goście powinni kierować się skromnością oraz elegancją.
  • Rezygnujemy w ten dzień z bieli, no chyba że jest to 50% całej stylizacji. Warto jest zainwestować  w sukienki w kwiaty na wesele.
  • co z jasnymi kolorami takich sukienek? Otóż moim zdaniem jeżeli nie jest to zbyt jaskrawa stylizacja to czemu by jej nie wykorzystać. Myślę, że fajnie byłoby wykorzystać sukienki w kolorze różu, złota czy tez pudru.

Warto jest inwestować w sukienki np. NAF NAFA czy też typowe swingowe, oraz tak zwane sukienki w stylu mint&berry.

Sukienki w kwiaty na wesele – ideał

Wszystko zależne jest od gustu. Większości kobiet najchętniej kupuje jasne sukienki w kolorowe kwiatki. Świetne modele na wieczorne bale czy też imprezy weselne są ciemnozielonych, zwiewnych kolorach.

Jeżeli nie wiesz na co postawić to stawiaj na klasykę gatunku czyli jasnoniebieskie sukienki koktajlowe, które podpiły nie jedno serce.

Sprawdź najnowsze sukienki w kwiaty na wesele w hurtowni sosimply.