Szok!- odnaleziono obuwie damskie idealne do pracy

Żyjemy w klimacie, w którym każdy niezależnie od płci nowi obuwie. Rozwój cywilizacji oraz technologii doprowadził do tego, że mamy coraz to większy dostęp do obuwia. Co więcej dzisiejsze obuwie damskie robi się praktycznie ze wszystkiego. Ciekawe czy niedługo nie wymyślą bezglutenowych szpilek bądź sandałów?

Obuwie damskie – moda i styl

Od dawnych czasów specjaliści kombinowali jak stworzyć ciekawe obuwie. pierwsze buty wykonywano z splecionych liści trwa bądź skóry zwierzęcej. Jak widać wraz z rozwojem ludzkości również odzież ale i obuwie damskie oraz męskie przeszło ewolucje .  O ile obuwie męskie mniej więcej prezentuje się tak samo, tak buty w kobiecym stylu są dosyć bogate nie dość, że kolorystycznie tak i objętościowo.

Sama posiadam całą szafę obuwia lecz sama nie wiem po co. Może dlatego że „butów nigdy za wiele”.  Często zdarzają się sytuację, gdzie potrzeba mieć buty na daną sytuację. Większość z nas nie wyobraża sobie iść na wesele w jednych butach dwa razy. Jedna osoba powie, że to błąd, a druga że tak powinno być.

Uważam że w takim przypadku warto wyznaczyć sobie ZŁOTY ŚRODEK!

Obuwie damskie do pracy – jakie wybrać?

Zadając to pytanie, trzeba wiedzieć czego oczekujemy od obuwia? Wiadomo, że zawsze chcemy czuć się przede wszystkim wygodnie! Dodatkowo jaki jest charakter naszego zawodu. Wiadomo, że pielęgniarka będzie miała popularne „crocksy” lub inne klapki.

Bizneswoman zapewne będzie śmiagać w szpilkach. Kobieta w sklepie będzie chodziła w adidasach.

Obuwie powinnyśmy dopasować pod siebie. Wiadomo, iż warto jest sprawdzać co jest modne. I co noszą inne koleżanki.

 

Jeżeli poszukujemy obuwia do pracy powinnyśmy kierować się zasada SPO.

Czym jest zasada SPO gdy kupujemy obuwie damskie do pracy?

  • obuwie musi być bezpieczne (s)
  • obuwie ochronne (p)
  • obuwie zawodowe (o)

Obuwie musi chronić nas przed czynnikami chemicznymi, biologicznymi oraz mechanicznymi.

Jeżeli chcielibyście poczytać o modnym obuwiu na lato to zapraszam na blog mojej koleżanki (klik) <-tutaj.