o mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu.

Pewnego dnia w zakamarkach mojego mieszkania, które znajduje się w 10 piętrowym bloku w Białymstoku na osiedlu Wygoda została podjęta bardzo ważna decyzja, która odmieniła losy mojej całej rodziny. Pracowałam kiedyś w typowym ” korpo „. Jednak z czasem postanowiłam, że odpocznę. Będą na mazurach chciałam zająć się czymś pożytecznym. I tak o to zaczęły powstawać moje małe artystyczne dzieła.

Nic nie zapowiadało, ze zacznę to robić zawodowo. Wraz z biegiem czasu i rozwojem moich umiejętności manualnych zaczęłam produkować małe ilości biżuterii artystycznej.  Moje zdolności wzrastały, pierwsze biżuterie pokazywałam koleżankom/przyjaciółkom.

Wraz z ich namowami, zaczęłam je sprzedawać.  Moje produkty, oraz wszystko co z nimi związane czyli moda, lifestyle. Jakby nie patrzeć biżuteria, tym bardziej artystyczna jest dopełnieniem wszelkich stylizacji. Dlatego myślę, że pisanie oraz prezentowanie na blogu stylizacje i biżuterie będą najlepszą opcją na reklamę mojego rękodzieła, a także moich pomysłów na kreacje.

Zapraszam jeszcze raz! Mam nadzieję, że stworzymy tutaj super społeczność!