Kurtki pikowane – przegląd jesiennych nowości!

Podczas jesieni 2017 śmiało na ulicach zauważymy, że prym wiodą kurtki pikowane. Jest to jeden z rodzajów kurtek jesiennych, które odznaczają się dosyć bogatą kolorystyką. Dla niektórych to minus, a dla niektórych plus. W związku z tym co wybrać?

Kurtki pikowe na jesień 2017

Śmiało można stwierdzić, że kurtki jesienne mają swój urok. Ich cechami charakterystycznymi są: lekkość, ciepło oraz bardzo duży wybór. Dlatego też śmiało można powiedzieć, że jest to ciekawa opcja dla kobiet, które nie przepadają za szarością i chcą wyróżniać się z tłumu np. kolorem swojej kurtki.

Z czego wykonane są kurtki pikowane?

Kurtki te wykonywane są w dużej mierze z poliestru. Dlaczego? A to dlatego, iż jest to w miarę tani materiał, dodatkowo wypełnia się je pierzem. Wówczas koszt staje się ciut wyższy. Niektóre kobiety wolą kurtki pikowane typowo puchowe, gdyż są o wiele cieplejsze.  Pierz jest lżejszy, a przy okazji cieplejszy. Wiadomo, że wszystko zależy od nas samych. Ja jednak bardziej preferuję soczyste wzory, gdyż takie najbardziej mi się podobają.

Gdzie kupować kurtkę pikowaną?

Kurtki możemy kupić dziś już praktycznie wszędzie. Dostępne są w popularnych sieciówkach. Dodatkowo wiele sklepów ma również w swojej ofercie kurtki pikowane takie jak te: https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-pikowane .

Kiedy można chodzić w takich kurtkach?

Kurtki pikowane  to idealne rozwiązanie na okres jesienny, ale także na wiosnę. Więc kupując kurtki nie musimy martwić się, że to odzież typowo „sezonowa”. Wiele kobiet pokochały kurtki pikowane. Warto jest ubrać się modnie. Dlatego, jeżeli jesteś kobietą, która kocha sportowe stylizacje to świetnie wpasuje się w Twój styl. Warto jest więc być własną stylistką mieć na sobie kurtkę pikowaną.

2 Komentarze

Komentarze są niedostępne.