Bluzki nadal w modzie?

Nie raz można zauważyć problemy z dostosowaniem jakiegoś elementu. Ciężko jest też dobrze wykorzystać fajne bluzeczki.

Skąd ten pomysł? Dlatego że często bluzki z ZOiO mają różne nadruki, zdobienia, elementy. Ubrania typowo w stylu basic bardzo łatwo wpasowują się w różne kreacje. Dla mnie nie ma typowo prostego rozwiązania na kreację, ponieważ każdy element wiele znaczy. Wszystko musi być dopełnione i sprawdzone a każda część ubioru składała się jak puzzel w idealną spójną całość.A to właśnie ta spójność to pomost, idealne wpasowanie dla bluzek damskich. Dlatego warto się temu przyjrzeć i użyć w chwili gdy potrzebujemy eleganckiej stylizacji. Oczywiście nadają one także fajnego luzu dlatego po domu naturalnie nie kłócą się z legginsami ani dresami.

Dobre spoiwo źródłem sukcesu.

O co tu dokładnie chodzi? Właśnie o pomost, kolor, krój, wszystko to wpływa na to jak wyglądamy. Dlatego tak ważne jest o zachowanie równowagi dla zbudowania niczym niezachwianego efektu. Paznokcie, włos, makijaż to są czynniki bardzo znaczące, one ostatecznie decydują czy to co mamy na sobie nie jest wtopą. A jest tak dlatego że jeden źle dobrany kolor, zła decyzja robi z nas kolorową tęczę, jednokolorową maź lub inne tego typu elementy. Wszystko musi mieć swoje miejsce, swój styl i kolor inaczej będzie słabym rozwiązaniem. Dlatego wzbiery jakiś element spoiwa pomiędzy dobrą bazą a wypełniającymi dodatkami. Musisz zdecydować czy jesteś królową kiczu czy mistrzynią perfekcyjnego ubioru.


Do czego to wszystko?

Do budowania dobrego zdania o sobie. O pozytywnych odczuciach rozsyłanych w około siebie. Do elegancji, luzu i podkreślenia kobiecości. Ważne elementy to każdy element w stylizacji. Skup się na jednak na dodatkach bo to one dyktują całości. Bluzka damska jest tylko jednym z kilku elementów – stanowi jednak pomost.