Najmodniejsza biżuteria 2019 roku!

Bycie modną wcale nie kończy się na tworzeniu stylizacji, które wpasowują się w trendy modowe. Można nawet powiedzieć, że to dopiero początek. Bo na nasz wygląd składa się jeszcze wiele innych rzeczy – między innymi biżuteria. A ta potrafi nadać charakteru najzwyklejszemu outfitowi, dlatego warto wiedzieć co w biżuteryjnych trendach piszczy!

błyszcząca biżuteria

To, że moda ciągle się zmienia widać nawet w trendach biżuteryjnych. To, co nosiły nasze mamy jest już najczęściej niemodne, chociaż wcale nie można jednoznacznie stwierdzić, że tak pozostanie już na zawsze. Bo trzeba przyznać, że stwierdzenie “moda zatacza koła” również jest prawdziwe. Niemniej jednak dzisiaj zamierzamy się skupić na biżuterii, która w bieżącym, młodym roku będzie zdecydowanym hitem. Jeżeli więc myślicie o zakupie czegoś nowego do swojej kasetki z biżuterią to przychodzimy z pomocą i doradzamy, co powinno się w niej znaleźć!

Modna biżuteria 2019 – największe hity

Przede wszystkim już zdecydowanie rezygnujemy z kaskadowo noszonych pierścionków, czy kolczyków noszonych nie do pary. Delikatne złote łańcuszki też wcale nie będą się wpisywały w trendy. Moda na nie zdecydowanie przeminęła. Na jej miejsce dumnym krokiem wkroczyły paski i karabińczyki mające imitować bransoletki. Brzmi dość odważnie, nieprawdaż?

fikuśna bransoletka Trendy biżuteryjne zdecydowanie zmierzają w kierunku, którego się nie spodziewałam. Na chwile obecną ciężko jest nawet stwierdzić czy to dobrze, czy źle, niemniej jednak tak właśnie wygląda sytuacja z trendami biżuteryjnymi. Ale jest też wiadomośc, która powinna ucieszyć wszystkie fanki klasyki – nasz nadgarstek mogą zdobić również delikatne bransoletki, co już bardziej zmierza w stronę bezpiecznej klasyki.

Najmodniejszymi kolczykami mają się natomiast okazać perły. Ich długie sznury już nie będa zdobiły naszej szyi, ale uszy. Możemy jednak pozwolić sobie na odrobinę bardziej tradycyjne rozwiązanie, a są nim niewątpliwie długie, klasyczne wiszące kolczyki. Im dłuższe, tym lepsze. W sytuacji idealnej mają nam sięgać aż do obojczyków, więc żaden naszyjnik już nie będzie nam potrzebny w tej sytuacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *